השכרת משאיות קירור בחיפה

עסקים רבים מוצאים כי השכרת משאיות קירור בחיפה הינה עסקה משתלמת, היות ומדובר על משאיות המיוצרות בשיטה מודרנית עם שפע של אביזרי בטיחות. המרכבים במשאיות הם חזקים ואף מותקנים בהם מנועים עם עוצמה גדולה, מה שגורם להם להיות חסכוניים בדלק. הנסיעה במשאיות אלה הינה בטוחה ושקטה. תא הנהג מיוצר בהנדסת אנוש מתקדמת. משאיות אלה עוברות טיפולים קבועים בזמן, אגרת רישוי שנתית וביטוח, כאשר מדובר על השכרה מסוג של ליסינג תפעולי. בכל בית עסק, תמיד ישנן הפתעות כמו עסק שהמשאית הישנה שלו שבקה חיים בדיוק בזמן שהייתם צריכים להוציא הזמנה. הפתרון הוא לפנות לחברת ליסינג תפעולי שתציע לכם פתרון נוח ואטרקטיבי.

יש כאלה שיהיו מעניינים לבצע השכרת משאיות קירור לתקופה ממש קצרה של יום או יומיים, מה שבהחלט מתאפשר. חברה גדולה ואמינה המשכירה משאיות קירור, מציעה מגוון של תקופות השכרה למשאיות קירור, כך שתוכלו למצוא את הפתרון הנכון והיעיל ביותר עבורכם.  ישנם בתי עסק, אשר שוכרים משאיות קירור לתקופה ארוכה יותר, כמו במקרים אשר בהם הם בדיוק הזמינו משאית חדשה מהחברה ועדיין לא הגיעה וזה קרה בתקופת החגים, כשאר הלחץ בעסק גובר ויש להעביר סחורה מדי יום.

האפשרויות השונות עבור השכרת משאיות קירור בחיפה

כפי שנאמר קודם לכן, ניתן למצוא תקופות שונות להשכרה של משאיות קירור, אם לתקופות קצרות, ארוכות או באמצעות ליסינג תפעולי בחיפה במידה ובית העסק שלכם נמצא באזור זה, כמו כן זה הרבה יותר נוח לכם למצוא חברת ליסינג באזורכם לחיסכון בזמן. עסקים רבים בתחום המזון, מעוניינים לשדרג את שיטת הליסינג התפעולי במשאיות הקירור, היות ועסקים שרכשו משאיות, מוצאים כי ההוצאות על המשאיות הן רבות  כגון: טיפולים, אגרות רישוי, ביטוח, תיקונים ובלאי שמוריד את ערך המשאית, ריבית על הלוואה בגין רכישת המשאית ועוד.

רמת השירות של ליסינג תפעולי בצפון הינה חשובה, היות ומדובר בטיפולים יזומים ושוטפים של משאיות הקירור וחברת הליסינג, היא למעשה זו אשר דואגת לכל הפן הטכני והתפעולי של הלקוח. משאיות אשר תהיינה מטופלות היטב, תשמורנה על ערכן. חברות ליסינג גדולות ומקצועיות, אשר מחזיקות בצי גדול של משאיות קירור, מחזיקות בקצין רכב אשר דואג יחד עם הצוות שאותו הוא מנהל לתחזוקה שוטפת ונכונה של כל המשאיות השייכות לחברת הליסינג.

כל משאית בליסינג תפעולי מתועדת במאגר הממוחשב של החברה

חברות ליסינג שעוסקות בהשכרת משאיות, אם לקירור או להובלות של סחורות שונות, מתעדות כל משאית שהן משכירות במאגר ממוחשב. בדרך זו, ניתן יהיה ללמוד על היסטוריה של כל משאית. דבר זה מאוד נחוץ, אם לשם השכרה או לשם מכירת המשאית, כאשר חברת הליסינג, מעוניינת למכור את המשאיות ולחדש את הצי במשאיות חדשות יותר. רבים מעסקי המזון או התרופות באזור הצפון, מבצעים השכרת משאיות קירור בצפון. במקרים רבים זה משתלם וחברות העוסקות במזון או תרופות שיש להעביר בקירור, מסתייעות תמיד בחברות אלה, כך שחלילה לא יהיה יום שלא תהיה להם משאית להובלת סחורות שונות באזורים שונים בארץ, כך שלא יקרה כי החברה תהיה בהפסד רב ללא משאיות להובלת מוצרי המזון או מוצרים אחרים שחייבים להיות מובלים באמצעות קירור.

יש לציין, כי היתרון הנוסף של ליסינג למשאיות מחושב על פי פרמטרים הכוללים מחיר, תקופת ההחזרה, ריבית וכדומה. כל לקוח ששוכר משאית קירור באמצעות חברת ליסינג תפעולית, יודע מה הסכום הקבוע אשר עליו לשלם בכל חודש עבור המשאית שהוא שכר. גם הייעוץ המקצועי הנו יעיל ביותר, אנו כבעלי חברת ליסינג ידועה, דואגים לליווי הלקוחות ואף פורסים להם מספר תכניות ליסינג עבור משאיות, תנאי תשלום נוחים. כל לקוח בחברתנו, יוכל לשלם את יתרת התשלום עבור המשאית ואף לרכוש אותה או להתחיל בעסקה חדשה אשר באמצעותה, יוכל לרכוש משאית חדשה.

חברת הליסינג המקצועית ביותר אשר מקלה על לקוחותיה

כדאי תמיד לפנות אל חברת ליסינג תפעולי עבור משאיות קירור שהיא בפריסה ארצית. דבר זה, מראה כי החברה היא גדולה ובעלת גב כלכלי חזק. כזאת היא חברת ש.ישראל אשר קיימת משנת 2007 ומספקת משאיות קירור חדישות לעסקים רבים בארץ, אשר חייבים בהובלת סחורה בקירור. החברה מספקת שירות ללקוחות בזורים: תל אביב, חיפה, ירושלים ועוד. ניתן לשכור משאיות לתקופה של חודש, חודש וחצי, השכרה לשנה, ויותר. מערכת הקירור של צי המשאיות בחברה, הינה סטנדרטים גבוהים, הביצועים של המשאית אמינים והעסקאות הן אטרקטיביות על פי שיטה ייחודית של החברה.

השכרת משאיות קירור בחיפה