השכרת משאיות קירור צפון

אנו רואים הרבה משאיות קירור בכבישי ישראל, אך איננו יודעים כי לרוב, חברות רבות משתמשות בשירות של השכרת משאיות קירור בצפון, בשל הנוחות והחיסכון בהוצאות. מחירן של משאיות הינו גבוה ולא כל חברה יכולה להרשות לעצמה סכום רכישה, טיפול, ביטוחים, אגרות  רישוי ועוד. רוב הסחורות שמובלות במשאיות הקירור הם: תוצרת חקלאית, תרופות, כימיקלים, פרחים, מוצרי מזון בהקפאה וכדומה. ישנן חברות השכרה, המשכירות צי רכבים הכולל משאיות קירור ענקיות, כגון פול טריילר וסמי טריילר וכן, משאיות קירור קטנות יותר.

בכל משאית, קיים בקר קירור שבאמצעותו, ניתן יהיה לכוון את הטמפרטורה בכל רגע נתון. חברות רבות החייבות בהובלה בקירור, מעדיפות כי  כל נושא התחזוקה, הביטוח, האגרות רישוי וכדומה,  יהיה על חשבונה של חברת השכרת משאיות בצפון, כאשר החברה עצמה דואגת לכל נושאי התחזוקה של המשאיות והלקוחות עצמם, ידאגו רק לניהול נכון ותקין של העסק ושמירת הסחורה שתגיע ליעדה בקירור המתארים לשמירתה.

השכרת משאיות לתקופות קצרות או בליסינג תפעולי

חברות רבות באזור חיפה העוסקות בתחום מזון, חקלאות וסחורה שיש להוביל בקירור שוקלות אם לרכוש או להיעזר בשירותי השכרת משאיות קירור בחיפה. יש חברות שעל פי מסלול ההובלה וגודל הסחורה, מחפשות משאיות קטנות יותר לחלוקה לביצוע הובלה חסכונית יותר או להובלה באזורי מגורים צפופים, כאשר דרכי הגישה אליהם קשות יותר. מדובר על שקט נפשי, כאשר התחזוקה  של המשאיות הינה על חשבון חברת ההשכרה או הליסינג התפעולי. יש שזקוקות להשכרת משאיות קירור לתקופה קצרה יחסית ויש שמעוניינות יותר בהשכרת המשאיות לתקופה של שנים, באמצעות ליסינג תפעולי.

ליסינג, זה למעשה חכירה, כאשר את המילה הזו אנו שומעים הרבה אך לא רבים מכירים מהי משמעותה. זוהי למעשה אפשרות לרכישה או השכרת ציוד ע"י בתי עסק למיניהם או ע"י אדם פרטי מבלי שיתבצע שימוש בהון עצמי. הליסינג התפעולי, פותר בעיות רבות של זמן וכסף, כאשר חברות הליסינג מבצעות את כל נושא הטיפולים וההוצאות השוטפות של המשאית שכוללות: ביטוח, אגרת רישוי לרכב, ביטוח, טיפולים למשאיות, תיקונים וכדומה. חברות רבות בעיר הנמל חיפה, מציעות ליסינג תפעולי בחיפה מה שמקל על בעלי עסקים הזקוקים להובלת סחורות שונות בקירור.

עסקים רבים מתנהלים באמצעות השכרת משאיות קירור בצפון

כאשר בתי עסק מבינים שהם זקוקים לשירות השכרת משאיות קירור לתקופה ארוכה וכמה שירות זה חוסך להם בהוצאות, הם יעדיפו ליסינג תפעולי בצפון. עסקאות אלה, הן למשך 36 חודשים בדרך כלל. כאשר מדובר על ליסינג תפעולי מלא, לא תהיה אפשרות ללקוח לרכוש את המשאית בסוף תקופת החכירה. היתרונות בליסינג הם רבים, למשל כאשר יש פינוי הון עצמו לניהול השוטף של העסק, הפחת כגון ירידת ערך המשאית לא תיפגע בלקוחות היות ומדובר בהשכרה לתקופה ארוכה ואין צורך לחשב את הפחת ברכב שאינו בבעלות בית העסק.

ישנה  גם אפשרות של ליסינג מימוני מורחב, אשר מאפשרת לבעלי המשאית לפרוש את התשלומים לתקופה של שלוש שנים ויותר, כאשר בזמן זה, חברת הליסינג מייעדת את המשאית לאותו אדם ופרישת התשלומים תתבצע באופן שנקבע בין חברת הליסינג לבעלי הרכב. יש לדעת בנוסף כי בשונה משירות ליסינג תפעולי למשאיות, כל ההוצאות על תחזוקת הרכב הכוללות: תיקונים, טיפולים במוסך , אגרת רישוי, ביטוח ועוד, יחולו על בעל המשאית. מי שירכוש משאית באמצעות ליסינג מימוני,יהיה עליו להתארגן בהתאם לאחזקה נכונה ושוטפת של המשאית.

קריטריונים בבחירה חברה אמינה לליסינג תפעולי ומימוני למשאיות

כמו בכל שירות, יש למצוא את החברות המובילות בתחום השכרת משאיות קירור, אם באמצעות ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני או השכרה לתקופה קצרה. חברת ש.ישראל, קיימת משנת 2007 וברשותה צי משאיות חדיש שמשרת בתי עסק רבים, אם באמצעות השכרה לתקופות קצרות, ליסינג תפעולי וליסינג מימוני. החברה מעניקה את שירותיה לאזורים רבים בארץ הכוללים: תל אביב, ירושלים חיפה ועוד. החברה מעניקה ייעוץ מקצועי, שירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח. חברת ש.ישראל, ממומנת ע"י הבנקים המובילים בישראל כגון בנק לאומי ובנק הפועלים ונתמכת ע"י היבואנים המובילים בישראל בתחום המשאיות. בחברה שיטות שונות של ליסינג שמייחדות אותה משאר החברות. החברה מתמחה בליסינג השכרה של משאיות בלבד ונחשבת למובילה בתחומה.

השכרת משאיות קירור צפון