השכרת משאיות קירור

אם מצאתם את עצמכם תקועים עם סחורה שיש להוביל בקירור, מצאו חברת השכרת משאיות קירור, כך שהסחורה לא תיהרס ואתם תוכלו לשנע אותה בבטחה.

בעלי עסקים מוצאים עצמם עם רכבים תקועים במוסך או כאלה הנמצאים בשינוע ומחליטים כי הגיע הזמן למצוא חברה שתוכל להשכיר להם משאיות קירור שתתאמנה לאופי העבודה בבית העסק או בחברה שאותה הם מנהלים. ישנם כימיקלים ותרופות שיש לשנע באמצעות משאיות קירור. משאיות אלה הן בעלות בקר קירור, כך שנהג המשאית יודע באיזו טמפרטורה סחורה מסוימת שהוא משנע צריכה להיות.

ניתן למצוא לא מעט פריטים שיש להוביל בקירור. ישנן תקנות ברורות שמעמיד משרד הבריאות על מוצרים מסוימים שיש לשנע כגון מוצרים המגיעים מיבוא או כאלה שיש לשנע למרכולים השונים ברחבי הארץ, כאשר מדובר על מוצרי מזון.  יש להוביל מזון במשאיות באמצעות ארגז קירור הנמצא על המשאית עצמה. למשאיות ישנו רשם טמפרטורה או  בקר שעוקב אחר הטמפרטורה במשאית עד להגיעה ליעד. עסק שעוסק בהובלת מזון או תרופות בקירור, חייב כי יהיה בעל רישיון עסק, רישיון להובלה בקירור מטעם משרד הבריאות ורישיון מטעם משרד התחבורה. היום חברות רבות ובתי עסק העוסקים בשינוע סחורות המצריכות הובלה בקירור כבר פונות לחברות ליסינג על מנת לבצע השכרת משאית קירור באמצעותה, כך שבחברות חוסכות כסף רב במקום רכישת משאית קירור העולה הון תועפות.

השכרת משאיות קירור במסגרת ליסינג תפעולי

חברות חדשות וותיקות ובתי עסק שונים מעדיפים לרכוש את רכבי העבודה שלהם באמצעות ליסינג תפעולי. בדרך זו, הם שומרים על תזרים המזומנים שלהם בעסק, למרות שרכבי עבודה כגון משאיות מסוגים שונים כמו כאלה שמיועדים להובלת סחורה או הובלת מוצרים המחויבים בקירור. כך למעשה בעלי החברות או העסקים השונים, נהנים מכל הבחינות, ראשית יש בידם משאיות ורכבי שינוע המתאימים לסוג העבודה שבה הם עוסקים וכן, הליסינג התפעולי מצריך מהם תשלום חודשי קבוע, לאחר ששילמו מקדמה של 25% ממחיר רכב השינוע. התחזוקה של הרכב יהיה על חשבון החברה, כך שנהג המשאית או הרכב המסחרי שהחברה חכרה מחברת הליסינג יצטרך רק תדלוק על חשבון החוכר.

חברות שונות יעדיפו את הליסינג המימוני, על מנת לרכוש בסופו של דבר את המשאית מחברת הליסינג. למעשה מדובר בסוג של הלוואה חוץ בנקאית מחברת הליסינג, אשר אינה פוגעת באובליגו הבנקאי של בעל העסק. בדרך זו, העסק יכול להתפתח, כשאר בכל תקופה מסוימת כאשר בעל העסק מסיים את תשלומיו על המשאית או הרכב המסחרי שחכר, יוכל לרכוש רכב נוסף, מה שיגדיל לו את צי הרכבים המיועדים לעבודה.

ליסינג גם עבור מגוון רכבים מסחריים

בגלל שעולם הליסינג התפתח מאוד בשנים האחרונות, נפתחו חברות ליסינג גם עבור עסקים, המעוניינים ברכבי עבודה או רכבי שינוע. אם טנדרים לעבודה, משאיות בגדלים ולצרכים שונים, רכבים סגורים להסעות עובדים, רכבי צמ"ה ועוד. ניתן יהיה לקבל ייעוץ ולסקור כמה חברות ליסינג, להתרשם מצי הרכבים של החברה ולברר פרטים נוספים כגון: שנות הוותק, איזה סוג של רכבים מציעות החברות, מה התנאים של הליסינג התפעולי או הליסינג המימוני, אם הן מציעות ליסינג אטרקטיבי באמצעות תקופה ארוכה יותר של תשלומים חודשיים קבועים ועוד.

יש לוודא תחילה, איזה סוג של רכב מסחר ליסינג אתם מעוניינים, האם ניתן יהיה לרכוש את הרכב ולהעביר אותו לבעלותכם בסוף התשלומים, האם יש לתת מקדמה ומה הסכום שהחברה דורשת. צאו לנסיעת מבחן עם הרכב והגיעו לראות את הרכב באור יום. בקשו את  ספר הטיפולים של הרכב ואז תוכלו להחליט לגבי חתימה על עסקת הליסינג. עסקה זו משתלמת יותר לבעלי העסקים, היות ומדובר על הוצאה מוכרת ואת המע"מ יקזזו מכם. התייעצו גם עם רואה החשבון שלכם שהוא גם יועץ מס , כך שתוכלו לקבל תמונה ברורה יותר לגבי הכדאיות של עסקה זו.

חפשו חברת ליסינג העוסקת בליסינג של רכבי עבודה בלבד

לאחרונה ישנן חברות שעוסקות בליסינג של משאיות ורכבי עבודה שונים. כדאי כי תתעניינו בחברות מסוג זה, היות ויש להן ידע וניסיון רב בתחום של כל סוגי רכבי העבודה והן יכולות להציע לכם דיל משתלם במסגרת ליסינג תפעולי או מימוני. חברת  ש.ישראל, כבר קיימת מעל ל-11 שנה והיא עוסקת רק בליסינג של משאיות, רכבים מסחריים או רכבי עבודה בכלל. החברה ממומנת ע"י היבואנים הגדולים והמוכרים בישראל וממומנת ע"י שני הבנקים הגדולים בישראל.