ליסינג תפעולי בחיפה

חיפה הינה עיר שיש בה הרבה מסחר ובגלל שהיא אף עיר נמל, ישנו יבוא של מוצרים שונים. ליסינג תפעולי בחיפה, פתר להרבה חברות בעיות שונות כגון רכישה של משאית חדשה בסכום עתק, כאשר הפתרון הטוב ביותר הוא  תשלום חודשי וקבוע, טיפולים, אגרת רישוי, ביטוח ותיקונים על חשבונה של חברת הליסינג. האמת היא שקניית משאית אם באמצעות ליסינג למשאיות או אם רכישת משאית מיד שנייה. זה עסק מסובך מעט ולכן, יש לבצע סקר מקיף ולהגדיר מראש, איזה סוג של משאית יש לרכוש על פי סוג העבודה. היום ליסינג למשאיות הינו חידוש יעיל  ומספק שקט נפשי לחברות רבות שחששו מרכישת משאיות חדשות או מיד שנייה, היות ופחדו על חוסר תזרים המזומנים שלהם בחברה, אך באמצעות ליסינג תפעולי הם מצאו עצמם פוסעים בדרך הנכונה בכל מה שקשור לניהול התקין של העסק.

כאשר אנו בוחרים רכב פרטי, זה שונה בתכלית בבחירה של משאית. הצורה החיצונית של המשאית למשל, אינה מהווה שיקול בבחירה הנכונה. המשאית נועדה לצרכי עבודה ובכדי לחסוך בעלויות, תוכלו לפנות אל חברת ליסינג תפעולי בצפון. הרווח בהעברת סחורה למקומות השונים הינו גדול ולכן, התשלום בעד הליסינג יחזיר את עצמו תוך זמן די קצר. זו הסיבה שרבים יודעים מה השיקולים ויעדיפו לא להשתמש בהונם הפרטי לרכישת משאיות. גם מבחינת התשלומים, הרבה יותר קל לבצע חכירה של משאית {ליסינג} מאשר להתחיל ולהתחייב בתשלומים על רכישת המשאית שלבטח קשה יהיה לכם לעמוד בהם.

היתרונות הרבים של ליסינג תפעולי בחיפה

היתרון הרב של רכב מסחרי ליסינג, הינו בכך שבעל העסק, יכול לבחור  משאית חדשה, כאשר התשלומים על המשאית נפרסים למשך תקופה ארוכה . בעל העסק, יעביר תשלום חודשי וקבוע לחברת הליסינג, כאשר בסיום התשלומים הוא יוכל להשאיר את המשאית ברשותו ואולי אף לשדרג את המשאית שחכר באמצעות חברת הליסינג במשאית חדשה יותר.  לפעמים לבעלי עסקים אשר מעוניינים לגדול ולהתפתח, מה שחסר להם הינו צי של משאיות, אך צי כזה עשוי לעלות מאות אלפי שקלים ואף מיליוני שקלים. ניתן במקום, להזמין שורה של משאיות באמצעות ליסינג ובכל חודש לשלם תשלום אחד של כל המשאיות מהמחיר הכולל של המשאית. בדרך זו, קל יותר לבעל העסק להתמודד עם הקמה של צי חדש של משאיות.

כל בעל משאית יודע, כמה זה מעצבן להכניס את המשאית למוסכים. בעיה כזאת עשויה להרוס את כל יום העבודה ואף לגרום להפסדים לא קטנים זו הסיבה כי השכרת משאיות קירור הינה אופציה שרבים בוחרים במקרים כאלה. חברות הליסינג התפעולי, הן אלה שנכנסות לתמונה במצב כזה, כאשר הן מעניקות רכב חלופי כגון משאית חלופית במקרה זה והיא זו שתטפל במשאית ועל חשבונה. מכאן באה למעשה המילה "תפעולי" היות וכל מי שמתחזק את התפעול הינה חברת הליסינג.

התמודדות טובה עם ירידת ערך המשאית

כל מי שמחזיק משאית, מכיר בעובדה של ירידת ערך המשאית. כאשר ישנה בחירה בליסינג למי שחכר משאית יוכל להתמודד עם הבעיה בקלות, היות ובכל שלוש שנים, חוכר המשאית יקבל משאית חדשה וכך הוא גם נמנע ממכירתה ומירידת הערך שלה. כל חברה שחוכרת משאיות באמצעות ליסינג, כבר יודעת שהיא יכולה לינות במשך שנים ממשאיות חדישות שאין בהן תקלות.

אם אתם בעלי מפעל באזור חיפה, לבטח חשבתם על האופציה של השכרת משאיות קירור חיפה באמצעות חברת ליסינג תפעולי. גם רואה החשבון שלכם, יאמר לכם כי זהו צעד נבון, היות וחכירה זו באמצעות ליסינג הינה הוצאה מוכרת לצרכי מס.  ישנן מספר חברות אשר מציעות ליסינג תפעולי, חלקן פרטיות וחלקן הן יבואניות של משאיות. יש לבחון את אמינות החברה, אם לחברה יש רשת מוסכים ועוד נושאים שיש לברר בטרם תחליטו באיזו חברת ליסינג יש לבחור.

למצוא את חברת הליסינג שתשרת אתכם נאמנה

 כאשר אדם מגיע לחברת ליסינג תפעולי לשם השכרת משאיות קירור צפון, הוא יבקש לדעת פרטים או אפילו ייעוץ והסברים לגבי שיטות הליסינג, התשלומים, מה זה כולל ואז יוכל לראות אם שיטה זו אכן תשתלם לו. היום קיימות חברות רבות של ליסינג תפעולי אך יש לבחור את החברה שתוכל לשרת אתכם נאמנה, לבוא לקראתכם באמצעו שיטת הליסינג או באמצעות הקלה או שיטת התשלומים ועוד.

חברת ש.ישראל הינה חברת ליסינג שמשרתת אזורים רבים בארץ. לחברה שיטות ליסינג ייחודיות אשר מבדילות אותה משאר חברות הליסינג. החברה, ממומנת ע"י הבנקים הגדולים בישראל והיא עוסקת רק בליסינג של משאיות. לחברה בעלטת פרטית על צי של 100 משאיות המחולקות לקטגוריות שונות. תוכלו לקבל  ייעוץ ושירות אדיב ולהיות גם בעלי משאיות תוך זמן די קצר.

ליסינג תפעולי בחיפה