רכב מסחרי ליסינג

אם אתם מתלבטים לגבי רכב מסחרי ליסינג, כדאי כי תכירו בעובדה שמדובר על הוצאה מוכרת. הנוחות שברכישת רכב מסחרי ע"י ליסינג תפעולי היא רבה

ופותרת אתכם מדאגות מיותרות. ראשית בליסינג מסוג זה, מי שמטפל בתחזוקה של הרכב הינה חברת הליסינג. הביטוח, הטיפולים, מבחן הרישוי השנתי, תיקונים ואפילו רכב חליפי תוכלו לקבל כאשר הרכב בטיפול במוסך. באתר הרשות למיסים, תוכלו לברר אם יש לכם החזר על מע"מ היות ומדובר על רכב לצרכי העסק. אם מדובר על צרכים עסקיים בשימוש עם הרכב, ינוכו כשני שליש ממס התשומות.

רכב מסחרי מוגדר –רכב שמשקלו בין 3.5-4 טון. מדובר לרוב על רכב המצריך רישיון נהיגה ב'. רכבי טכנאים, רכבים לחקלאים, רכבי שירות, רכבים תפעוליים, רכבים המשמשים לחלוקה וכן הלאה. ישנן גם משאיות בינוניות שנחשבות לרכב מסחרי. אין חברה או בית עסק שאינו זקוק לרכב מסחרי מתוקף עיסוקו ולכן, רבים מבעלי העסקים יעדיפו לרכוש רכבים מסחריים מליסינג תפעולי או מימוני בכדי שיוכלו לרכוש בכל תקופה מסוימת שהיא עד לשלוש שנים {בתום התשלומים על הרכב} רכבים נוספים לבית העסק.

רכב מסחרי ליסינג – מסתבר שזה משתלם

היום ישנן חברות ליסינג שמחזיקות בצי רכבי עבודה, החל מרכבים מסחריים, משאיות, רכבים המשמשים לעבודות בנייה, טנדרים גדולים ועוד. חברות אלה משרתות את המגזר העסקי, כך שכדאי בהחלט להגיע לייעוץ באחת החברות המבצעות ליסינג תפעולי למשאיות על מנת לרכוש את המשאית האידיאלית לעסק שלכם בתשלום קבוע שבסוף התשלומים הרכב יהיה בבעלותכם. עסקים אינם מוציאים סכומים גבוהים במזומן על רכישת רכב וכן, הם מקבלים החזר מע"מ , היות ורכב המשמש לצרכי עבודה נחשב כהוצאה מוכרת לצורכי מס. 

מכוניות מסחריות, משמשות המון בעלי מקצוע ועסקים למטרות שונות. אלה הם רכבים שדרושים לתפעול ופעילות של אנשי מקצוע, עסקים קטנים ובינוניים ואף תאגידים או חברות גדולות. לקוחות רבים פונים אל חברות ליסינג היות ומדובר בפתרון אטרקטיבי של ליסינג למסחריות. כאשר חברה מעוניינת לשכור רכב מסחרי באמצעות ליסינג תפעולי, היא יכולה לשכור בתום תקופת התשלומים רכב חדיש יותר ולהמשיך את הליסינג.

ליסינג מימוני לחברות ובתי עסק

ישנם בתי עסק שמחליטים כי ליסינג תפעולי אינו מתאים לצרכיהם והם יעדיפו את הליסינג המימוני. היות ובעל העסק יהיה מעוניין לרכוש את הרכב בסופו של דבר. ברוב המקרים מימון של רכב בליסינג יהיה זול יותר, מאשר לקיחת הלוואה מהבנק וכן, מימון זה לא יופיע באובליגו הבנקאי של בעל העסק או החברה. יש שמעוניינים תחילה לבצע ליסינג על השכרת משאיות קירור ובסופו של דבר ירכשו את המשאית. חברות  הליסינג הינן גמישות ומעניקות הצעות אטרקטיביות של תשלומים נוחים, כך שרכבים אלה למעשה, מסייעים למקסם את רווחי העסק.

רמות המחירים של רכבים מסחריים ורכבי עבודה שונים מאפשרים בחירה של רכב עבודה שיתאים לרמת התקציב וסוג רכב העבודה. גם ליסינג תפעולי וגם ליסינג מימוני, מחייב במקדמה של 25% לפחות מערך הרכב והשאר בתשלומים קבועים. בליסינג מימוני למשל, הרכב לא יהיה תחת אחריות החברה בכל הקשור לתחזוקה, ביטוח, טיפולים וכדומה, היות והלקוח ייקח על עצמו את כל התחזוקה הנחוצה סביב הרכב.  כל אחד יכול לחשב את העלויות והכדאיות שלו בסוג הליסינג שיבחר לגבי רכב מסחרי, משאיות ועוד. כדאי לברר בין החברות השונות המתמחות בליסינג של רכבי עבודה ולהחליט מי מבין החברות תתאים לכם מבחינת המחיר, השירות, סוג הרכבים ועוד.

רכשו רכב מסחרי ליסינג באמצעות חברות המתמחות רק בתחום זה

תמיד כדאי להגיע אל חברה ספציפית שעוסקת בליסינג מסחרי או ליסינג של רכבי עבודה בפרט. חברת ש.ישראל, הינה אחת החברות הבולטות בתחום, המציעה את שירותיה באזורים רבים בארץ כגון: תל אביב, ירושלים, חיפה והצפון ודרום הארץ. לחברה צי מרשים של 100 משאיות ורכבי עבודה שחלקן הגדול משאיות קירור עם מרכבים מיוחד להעברת מזון בקור לאזורים שונים בארץ. החברה נתמכת ע"י יבואנים מוכרים בארץ וממומנת ע"י בנק הפועלים ובנק לאומי. 

צוות המומחים של ש. ישראל, יסייע לכם לבחור את הרכב המתאים וכן את סוג הליסינג ושיטות הליסינג שתשתלמנה לכם במיוחד. במידה ואתם מעוניינים לרכוש יותר ממשאית אחת או רכב מסחרי, ניתן יהיה להגיע להסדר תשלומים מיוחד ואטרקטיבי שיסייע לכם להגדיל את העסק. השירות הינו אדיב וזמין ותוכלו ליהנות מחבילת שירות אטרקטיבית שתסייע לכם בהתנהלות של בית העסק שלכם, כאשר אתם סמוכים ובטוחים כי יש מי שמטפל בתחזוקה השוטפת של רכבכם במידה והחלטתם על ליסינג תפעולי.